طراحی سایت ورزشی

شما در طراحی سایت ورزشی به زمان و تجربه کافی نیاز دارید.
از همین رو این امر برای شرکت های طراحی سایت حرفه ای ساده تر خواهد بود و همین طور می تواند نتیجه مطلوب تری را در پی داشته باشد.
شما باید قبل از سفارش برای طراحی سایت ورزشی ، محتوای سایت خود را آماده کنید.

شما باید مشخص کنید که طراحی سایت ورزشی شما در مورد چه ورزشی است و یا اینکه در سایت ورزشی خود چه محصولات و خدماتی را ارائه می دهید و یا اینکه ممکن است طراحی سایت ورزشی شما ترکیبی از نمایش اخبار و ارائه محصولات باشد.

جالب است بدانید که نزدیک به دو سوم از کاربران سایت های ورزشی را ، آقایان تشکیل می دهند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در این باره ، آقایان بین رنج سنی ۲۵ تا ۳۴ سال به طور متوسط یک ساعت از وقت خود را در ماه ، به گشت و گذار در سایت های ورزشی می پردازند و این امر ضرورت یک طراحی سایت ورزشی حرفه ای را دو چندان می کند.

در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که در طراحی سایت ورزشی باید رعایت کرد.

رعایت اصل سادگی در طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی شما باید علاوه بر زیبایی به گونه ای باشد تا کاربران بتوانند با هر سطحی از اطلاعات ، از مطالب آن استفاده کنند.

شما باید طراحی سایت ورزشی خود را بر طبق سلیقه کاربران انجام دهید.

در این جهت تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو می تواند با طراحی یک قالب اختصاصی برای سایت ورزشی شما ، کاربران زیادی را از این طریق جذب سایت شما کند.

استفاده از فونت های ساده و فضاهای خالی

از آن جا که سایت های ورزشی شامل اطلاعات زیادی می باشند ، این اخبار و اطلاعات باید به گونه ای نوشته شوند تا کاربران بتوانند به راحتی آن ها را مطالعه کنند.

در این رابطه رعایت نکاتی مانند استفاده از فونت های ساده و بزرگ و همچنین استفاده از فضاهای خالی اطراف نوشته ها ، برای جلوگیری از خستگی چشم کاربران ضروری است.

در این جهت کارشناسان تولید محتوا تیم وب آی کیو با تکیه بر تجربه و تخصص خود و با رعایت نکات مربوط به سئو محتوا ، می توانند شما را یاری کنند.

توجه به برند در طراحی وب سایت ورزشی

اگر شما یک باشگاه ورزشی هستید و یک لوگوی مخصوص برای باشگاه خود دارید ، لازم است در طراحی سایت ورزشی خود از رنگ ها و طرح لوگوی خود استفاده کنید.

رعایت این امر می تواند تاثیر زیادی در شناخت هرچه بیشتر برند و لوگوی شما داشته باشد.

استفاده از ترند های روز

طراحی سایت ورزشی شما باید ساده و کاربر پسند باشد و در عین حال برای کاربران جذاب و با کیفیت باشد.

سایت های ورزشی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند ولی شاید تنها نقطه اشتراکشان ، ارائه حجم وسیعی از اطلاعات به روش ساده باشد.

شما می توانید با استفاده از تصاویر با کیفیت و جذاب در نمایش اخبار برای سایت خود ، کاربران زیادی را جذب سایت خود کنید.

طراحی سایت ورزشی ریسپانسیو

امروزه شاهد افزایش روز افزون استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها هستیم.

بسیاری از کاربران در فضای اینترنت از طریق تبلت ها و گوشی های هوشمند خود وب گردی می کنند.

پس لزوم تطبیق نمایش سایت شما با این گونه دستگاه ها کاملا مشخص و ضروری است.

برای این منظور راه کار تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو به شما این است که به جای هزینه کردن برای اپلیکیشن موبایل ، از سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو استفاده کنید تا سایت ورزشی شما به راحتی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه های دیگر سازگار کند به طوری که کاربر دیگر مجبور نباشد برای مشاهده تمامی قسمت های سایت به طرفین صفحه حرکت کند ، همچنین یکی از موارد مهم در ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو استفاده از همین مورد است.

پشتیبانی فنی پس از طراحی سایت ورزشی

یکی از اصول پایه و شعار تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو ارائه خدمات و پشتیبانی فنی پس از طراحی سایت ورزشی شما می باشد.

تیم ما ارتباط دائم و موثر با مشتری و همچنین پاسخگویی در مقابل خدمات ارائه شده را وظیفه خود می داند و به آن افتخار می کند.

ازاین بابت اطمینان داشته باشید که سایت ورزشی طراحی شده توسط تیم وب آی کیو همواره پشتیبانی خواهد شد تا خیال شما از این بابت آسوده باشد.

سئو و بهینه سازی پس از طراحی سایت ورزشی

طراحی و کد نویسی بر اساس استانداردهای سئو برای طراحی سایت ورزشی بسیار حائز اهمیت است ، زیرا موجب افزایش رنک سایت در موتورهای جستجو می شود و به این ترتیب می توانیم رتبه مناسب تری نسبت به رقبای خود داشته باشید.

برای مثال اگر شما یک سایت در زمینه فروش عمده لباس ورزشی داشته باشید ، یکی از کلماتی که به واسطه بالا آمدن روی آن می توانید فروش خوبی داشته باشید ، کلمه “فروش عمده لباس ورزشی” است.

جالب است بدانید که اولین سایتی که به واسطه جستجوی این کلمه در گوگل نمایش داده می شود ، سایتی است که توسط تیم وب آی کیو بهینه سازی شده است.

تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو ، با شناخت کاملی که از قواعد و اصول سئو دارد می تواند سایت ورزشی شما را به سمت رتبه های بالای موتورهای جستجو هدایت کند.

امنیت بالا در طراحی سایت ورزشی

همانطور که می دانید امنیت در هر مقوله ای موجب آرامش خاطر است.

تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو هم با تکیه بر تخصص و دانش خود در زمینه مدیریت سرور و همچنین استفاده از بهترین و امن ترین سیستم مدیریت محتوا برای سایت ، با به روز رسانی مرتب سیستم و همچنین انجام تنظیمات امنیتی سایت و خدماتی از قبیل ارائه سرویس میزبانی با کیفیت در سرورهای مجهز به سیستم تشخیص نفوذ IPS ، تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای و منظم ، نسخه پشتیبان در سرورهای مجزا و مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور و … می توانند بالاترین سطح امنیت را برای سایت ورزشی شما تامین کند.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای سایت های ورزشی

همانطور که می دانید فعالیت در شبکه های اجتماعی برای هر کسب و کاری بسیار تاثیر گذار است.

از این جهت طراحی سایت ورزشی باید به گونه ای باشد که ارتباط مناسبی با شبکه های اجتماعی داشته باشد و با آن ها هماهنگ باشد.

تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو می تواند شرایطی را فراهم کند که شبکه های اجتماعی مانند سرباز در جذب کاربر برای سایت ورزشی شما عمل کند.

یکی از مهم ترین قابلیت ها در این زمینه ، قابلیت به اشتراک گذاری صحیح محصولات ، مطالب و اخبار سایت در این شبکه ها است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت های طراحی سایت و سئو سایت وب آی کیو به صفحات ” هزینه طراحی سایت ” و ” تعرفه سئو سایت ” وب سایت ما مراجعه کنید.

مطالب مرتبط : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت بیمه ، طراحی سایت ورزشی ، طراحی سایت موزیک ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت پزشکی

 

0/5 ( 0 نظر )