طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی چه کمکی به بیماران و پزشکان می کند؟
علم پزشکی روزانه در حال تکامل و به روز شدن است ، و دسترسی کم به این تکامل و اطلاعات می تواند برای خیلی از افراد مشکل ساز شود.
قطعاً برای شما نیز پیش آمده که با به وجود آمدن موضوعی خاص در بدن خودتان یا اطرافیانتان شروع به تحقیق و سرچ کردن در موتور های جستجو برای به دست آوردن اطلاعاتی در زمینه بیماری خود شده اید و سرانجام به وب سایت مورد نظر خود دست پیدا کرده اید و از اطلاعات آن استفاده کرده اید ، چه بسا که از آن وب سایت نیز خوشتان آمده باشد و هر روز به آن سر زده و از مطالب آن استفاده کرده باشید.

با توجه به دنیای پر مشغله امروز , عصر جدید اطلاعات و دنیای مجازی نیاز بسیاری از مردم است که بدون اتلاف وقت و گذراندن طولانی زمان در مطب های پزشکی برای صحبت کردن با پزشک خود برای یک پرسش و پاسخ ساده یا گرفتن وقت ویزیت از پزشک مورد نظر خود بتوانند به پزشک خود دسترسی پیدا کنند ، اما این کار چطور امکان پذیر است؟

راه حلی که تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو به پزشکان عزیز پیشنهاد می کند این است که طراحی سایت پزشکی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

در ادامه نکات قابل تاملی برای ضرورت طراحی سایت پزشکی برای هر پزشک ذکر خواهیم کرد.

طراحی سایت پزشکی و مزیت های آن

اولین و مهمترین مساله ، مساله ی زمان و هزینه برای پزشک و بیمار است.

با طراحی سایت پزشکی ، بیماران برای هر سوال ابتدا به سایت شما مراجعه می کنند و عنصر گرانبهای (وقت) شما محفوظ می ماند.

این مساله بدوی ترین موضوع برای طراحی سایت پزشکی است، ما در ادامه دلیل هایی را عرضه می داریم که چرا یک پزشک نیاز مبرم به طراحی سایت پزشکی دارد.

 • درآمد بیشتر

با توجه به نتایج آماری تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو مبنی بر پرسش و پاسخ از سایر پزشکان در رابطه طراحی سایت پزشکی و رضایت بیماران ، به این نتیجه رسیده ایم که ، پزشکانی که دارای سایت پزشکی هستند پر درآمدتر از پزشکانی هستند که سایت پزشکی ندارند.

از همه مهم تر بیماران آنها نیز بسیار راضی تر هستند ، چه از نحوه پرسش و پاسخ و چه از لحاظ روند درمان ، زیرا به این واسطه در بسیاری از مواقع لزومی در رفتن به مطب ندارند و در خانه تنها با یک کلیک به نیاز خود پاسخ می دهند و به اهداف خود اعم از وقت دهی ، پرسش یا کسب دانش بیشتر از بیماری خود ، و یا … دست پیدا می کنند.

 • شناخته تر شدن پزشک مورد نظر در بین سایر مردم و حتی پزشکان دیگر از جهت به روز بودن در حوزه تخصص خود و احترام به حقوق بیمار در جهت آسایش بیشتر بیمار.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه.
 • امکان ارائه مقالات پزشکی در سایت

قرار دادن مقالات پزشکی برای بیماران خود و سایر پزشکان که این امر خود نشان دهنده به روز بودن شما در امر پزشکی است و در نتیجه باعث جلب اعتماد سایر بیماران می باشد.

تیم طراحی سایت و سئو وب آی کیو در نظر دارد برای تسهیل کار با سایت پزشکی و رضایت هرچه بیشتر ، امکاناتی نظیر موارد ذیل را فراهم آورد :

 • ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر مشاوره آنلاین
 • ثبت آنلاین نوبت های بیماران
 • ارسال پیام آنلاین به بیماران
 • امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
 • ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران
 • امکان ایجاد مشاوره آنلاین برای بیماران

بدین صورت که بیمار می تواند با چت کردن یا به اشتراک گذاشتن صدا به منظور رفع ابهامات خود کمک کند و این کار جدای بحث اعتماد بیماران باعث می شود بیمارانی که راضی هستند اعتماد سایر بیماران را نیز جلب کنند.

 • موقعیت جغرافیایی شما در امر ویزیت در زمان های و مکان های مختلف (مخصوص پزشکان محترمی که در چندین مطب و کلینیک مشغول خدمت دهی هستند)
 • ساختن پرونده پزشکی برای بیماران خود و دسترسی هر زمان و مکان تنها با داشتن نام کاربری و کلمه ورود
 • ساختن سوالات متداول برای بیماران خود در جهت افزایش رضایت آنها و صرفه جویی در زمان شما و آن ها.

مواردی که گفته شد تنها بخشی از امکانات طراحی سایت پزشکی می باشد اما همین موارد دلایل کافی برای طراحی وب سایت پزشکی می باشد.

وب آی کیو و طراحی وب سایت پزشکی حرفه ای

و اما تیم طراحی وب سایت و سئو وب آی کیو با داشتن طراحی سایت پیشرفته و تولید محتوای خوب در قالب ورد پرس و همچنین دانش کافی در رابطه با بهینه سازی سایت این امکان را به وجود آورده تا طراحی سایت پزشکان به صورت کاملا ریسپانسیو با امنیت بالا در مدیریت سایت،  طراحی بخش فایل های ضمیمه به صورت فیلم و تصاویر ، به شما پزشکان عزیز در طراحی سایت پزشکی شما کمک کند .

همچنین وب آی کیو با دانش خود مبنی بر سئو سایت به شما کمک می کند تا سایت پزشکی شما بیشتر در معرض دید موتور های جستجو و در صدر آن ها گوگل قرار بگیرد و در نتیجه آمار بازدید کنندگان از سایت شما نیز بالا رود که این امر به مورد اعتماد بودن طراحی سایت پزشکی و یک پزشک هم کمک شایانی می کند.

به امید این که هر پزشک عزیز در ایران زمین برای رفاه حال خود و بیماران سایت پزشکی خود را داشته باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه های طراحی سایت و سئو سایت به صفحات ” قیمت طراحی وب سایت ” و “قیمت سئو سایت” وب سایت ما مراجعه فرمائید.

مطالب مرتبط : طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت بیمه ، طراحی سایت ورزشی ، طراحی سایت موزیک ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت پزشکی

۰/۵ ( ۰ نظر )